Práci jsem si chtěla na začátku “jen na chvíli zkusit”!

Home / Práci jsem si chtěla na začátku “jen na chvíli zkusit”!

Jak dlouho pracujete v přímém prodeji a proč jste se rozhodla právě pro Zepter?

Popravdě, tuhle práci jsem si šla na doporučení maminky jen „zkusit“ a „zkouším“ ji už 10 let. Stejně tak i můj bratr. Oba jsme začínali jako obchodní konzultanti na severu Čech. S prodejem nám ze začátku všichni pomáhali a my přihlíželi a tím se učili. Po třech měsících jsme prošli manažerským kurzem a začali budovat svůj tým. Z pozice konzultanta jsem se vypracovala na pozici manažerskou. Nyní už šestým rokem dělám školitele pro divizi Medical a působím v Praze. Letos to bude 10 let od mého nástupu. Jsem tu pořád spokojená, protože dělám smysluplnou práci  a navíc mi zbývá čas i na koníčky. Například rádi cestuji, hlavně na hrady a zámky.

Co Vám na začátku pomohlo?

Všichni v týmu mě velmi podporovali, měla jsem šanci se vše naučit. A velká výhoda pro mě zprvu byla, že jsem všechny výrobky znala, používala a celá rodina jsme s nimi byli spokojení.

Dnes jsem ráda, že se o ně mohu podělit i s ostatními. A nejraději jsem, když vím, že zákazníkovi mohu pomoci vyřešit nějaký zdravotní problém!

Jak se Vám daří lidi přesvědčit k nákupu?

My nikoho nepřesvědčujeme! Při předvedení našich výrobků zákazníkům vysvětlujeme, jaký mají přínos pro celou jejich rodinu. Každý náš výrobek je jedinečný a nebojím se říci, že dokonalý. Produkty jsou certifikované, klinicky testované a každý má obrovský přínos pro každého, kdo si je pořídí. Zepter je jako „lavina“. Jakmile koupíte jednou, koupíte podruhé, potřetí….

Jak se k vám přihlásit, jak se stát obchodním konzultantem Zepter?

Uchazeči většinou odpovídají na můj inzerát na jobs.cz nebo na práce.cz pod názvem „Pomocná síla v Centru zdraví“. Můžete nás ale navštívit také osobně během dne otevřených dveří vždy ve středu v Regionální obchodní kanceláři Medical, Na Strži 40, 140 00 Praha 4 nebo ve čtvrtek na Pankráci., Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5.

Ráda vám vše vysvětlím, seznámím s produkty a systémem práce.

Marcela Vimrová, školitelka divize Medical, Zepter International