Organizovat si svůj čas a navíc si dobře vydělat? Jde to!

Home / Organizovat si svůj čas a navíc si dobře vydělat? Jde to!

„Měla jsem zpočátku také spoustu námitek. Jenže jedna věc mě úplně odzbrojila – když jsem dostala možnost organizovat si svůj pracovní čas podle svých možností a navíc si dobře vydělat. A to pro mě jako pro mámu tří dětí bylo a vždy bude velmi důležité. “

Proč jste se rozhodla pracovat právě pro Zepter?

Před začátkem spolupráce jsem společnost Zepter vůbec neznala. Trochu jsem hledala informace na internetu, ale znáte to, opravdu jen trochu, nebyl na to čas. A tak jsem se rozhodla, že půjdu na pohovor.

Pochybovala jste někdy o svém rozhodnutí?

Musím se přiznat, že jsem na začátku trochu pochybnosti měla. U mě je to ale u všeho nového. To, že jsem dostala nabídku pracovat na živnostenský list mi nevadilo, nikdy jsem totiž nebyla v klasickém zaměstnaneckém poměru. Odjakživa jsem si vydělávala na živnostenský list.
Měla jsem zpočátku také spoustu námitek. Jenže jedna věc mě úplně odzbrojila – když jsem dostala možnost organizovat si svůj pracovní čas podle svých možností a navíc si dobře vydělat. A to pro mě jako pro mámu tří dětí bylo a vždy bude velmi důležité.
Protože mě práce s lidmi a všeobecně komunikace vnitřně velmi naplňuje, tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu. A svého rozhodnutí jsem nikdy nelitovala.

Jak se to vyvíjelo dál?

Hned po pohovoru jsem nastoupila na školení, které musí absolvovat každý nováček. Kromě toho, že jsem se zde seznámila s pro mě novými výrobky, jsem se toho taky spoustu dozvěděla i o prodejních dovednostech.
Po tom, co jsem složila zkoušky, se ze mě stal nejdřív reprezentant a o něco později samostatný obchodník.
Po nějaké době jsem sama začala pomáhat s pohovory a zjistila jsem, že mě to hodně baví. Následně se ze mne stala trenérka a školitelka – dnes se tomu ve společnosti říká Regionální Recruiter. Na této pozici jsem dodnes a pořád mě to nepřestalo bavit. Nejen že se denně účastním pohovorů se zájemci o spolupráci s naší firmou, ale hlavně pravidelně pořádám školení pro nováčky i pro pokročilé – v naší společnosti je pořád co se učit a tak zlepšovat prodejní dovednosti a tím i vydělávat víc peněz. Školení mám několik týdně. Za dobu, co pracuji pro společnost Zepter, jsem vyškolila více než 400 nováčků.

Co pro Vás dnes společnost Zepter znamená?

Zepter už pro mě není jenom způsob, jak si vydělávat peníze. Za ty roky se pro mě stal jednou velkou rodinou. Jsou to úžasní lidé, kteří něco dokázali a já jsem hrdá na to, že jsem mnohým z nich v jejich  kariéře pomohla.
Navíc se tu pořád učím něco nového. Nejde jenom o to, abych byla úspěšnější, ale vzhledem k široké nabídce výrobků společnosti Zepter jde hlavně o to, jak se naučit zdravě žít.

Máte nějaký nejoblíbenější výrobek?

Z výrobků jsem si nejvíce oblíbila Bioptronovou lampu (certifikovaný medicínský přístroj pro terapii světlem), protože napomáhá při řešení široké škály zdravotních potíží. Taky mám ráda výrobky pro „čistou domácnost“ – Therapy Air iOn (certifikovaná čistička vzduchu) a Aqueenu (čistička vody), které zase udrží domácnost čistou i bez chemie. V neposlední řadě jsou to taky některé kousky nádobí. Pořád říkám, že Zepter je jako droga – když jednou začneš, nemůžeš přestat!

Je těžké zákazníky přesvědčit, aby si něco koupili? Stojí to hodně nasazení?

Zákazník vám musí v prvé řadě věřit, bez vzájemné důvěry to prostě nejde. Vy se zase musíte připravit na prodejní rozhovor a na zvládnutí otázek ale i námitek. Někdy prostě potřebuje zákazník k nákupu dozrát. Ale stojí to za to a o to máte větší radost z úspěchu.

Kde hledáte svou osobní motivaci pro pracovní nasazení?

To je jasné – vždy u těch nejlepších, kteří něco dokázali :-D. Naštěstí je v naší společnosti takových lidí dostatek. A hlavně mám pocit, že jsem zdaleka neprodala dost výrobků, aby byli všichni lidé zdraví, takže ještě mám co dohánět!

Jak trávíte volný čas?

Plnohodnotně hraji fotbal za ženy SK LÍŠEŇ. Každé pondělí, středu  a pátek mám trénink. Také tancuji v taneční skupině Xside Dancers. K tomu mám 3 děti, které také naplno sportují: kluci hrají žákovskou ligu ve fotbale a dcera také tancuje. Svůj volný čas trávím hodně aktivně 🙂

Anita Dervišić, Regionální Recruiter, Zepter International