O NÁS

Home / O NÁS

O SPOLEČNOSTI

Společnost Zepter International oslavila již 28. výročí úspěšného působení na českém trhu. Za tu dobu jsme dosáhli mnoha úspěchů, vybudovali silnou značku a tradici, moderní a stabilní firmu. Naši společnost a výrobky zná v současné době více než 80 % lidí v České republice (zdroj: Stemmark). Je přirozenou součástí našeho života, že lidé i věci kolem nás se v průběhu let mění. To, co ale zůstává stále stejné a pevné a na čem Zepter International staví už od svého založení v roce 1991, je její poslání a účel: pomáháme žít lidem déle, zdravěji a úspěšněji.

Výrobky Zepter jsou dnes synonymem pro kvalitu, zdravý životní styl a úspory peněz, energie a času. Síla společnosti spočívá také v lidech, kteří v ní pracují. Proto našim spolupracovníkům aktivně poskytujeme kvalitní školení, vedení, zázemí a know-how. Příležitost ke kariérnímu růstu není v naší společnosti jen frází. U nás má každý příležitost k úspěchu ve svých rukou.

Cílem naší práce je klient, který naše výrobky má doma, aktivně je používá a pomocí nich zlepšuje zdravotní stav svůj i své rodiny. Tyto výrobky stále více požaduje a doporučuje je dál svým známým, protože mu pomáhají. Díky našim výrobkům uspoří čas, energii a také peníze.

Spolupráce s Zepterem je podnikání s minimem rizik a maximem zisků a podpory. Výsledkem naší práce je rostoucí síť úspěšných obchodních konzultantů  a manažerů. Nejdůležitějším klientem Zepteru jste právě Vy, reprezentant nebo manažer, který zná a využívá výhody spolupráce s Zepterem a rovněž zná a dodržuje pravidla systému úspěšné spolupráce.

Rychlost Vaší kariéry závisí jen na Vás. Nabízíme Vám jasné podmínky kariérního postupu a transparentní systém odměňování.