obchodni konzultant

Spolupracujte s námi

Home / Spolupracujte s námi

Společnost Zepter International oslavila již 28. výročí úspěšného působení na českém trhu a v oblasti přímého prodeje patří k nejúspěšnějším společnostem v České republice.
Více než 80 % lidí v České republice (zdroj: Stemmark, 2014) zná naše výrobky i společnost. Dosáhli jsme mnoha úspěchů a prestižních ocenění, vybudovali jsme silnou, kvalitní značku a tradici.
Výrobky Zepter jsou stále na trhu žádány pro svou kvalitu, zaměření na zdravý životní styl, působení v oblasti prevence a navíc přinášejí úspory energie a času.
Je přirozenou součástí našeho života, že lidé i věci kolem nás se v průběhu let mění.
To, co ale zůstává stále stejné a pevné a na čem společnost Zepter International staví už od svého založení v roce 1991, je její poslání a účel: “Pomáháme žít lidem déle, zdravěji a úspěšněji”.

Dlouholetý úspěch společnosti Zepter International stojí na dvou pilířích:

  • Kvalitních výrobcích pro zdraví a krásu každého člověka
  • Šikovných a pracovitých lidech se zájmem o zdraví

Zepter je výzva pro všechny, kteří se nebojí zkusit něco nového. U nás v týmu se může uplatnit každý, kdo má chuť pracovat.

  • Rádi vaříte? Zajímáte se o to, co jíte? Máte rádi výrobky na celý život?
  • Je pro Vás ze všeho nejdůležitější zdravá domácnost? Máte v rodině nebo v okolí alergiky nebo astmatiky, kterým byste rádi pomohli? Není Vám lhostejné životní prostředí a dáte raději přednost čistotě a úklidu bez chemie?
  • Máte blízko ke zdraví a rádi byste ho zlepšili sobě i svým blízkým? Jste již v seniorském věku a začínají se objevovat zdravotní potíže? Zajímáte se o možnosti léčby bolesti pohybového aparátu, alergií, kožních obtíží nebo sezónních poruch nálad?

ZKUŠENÍ MANAŽEŘI

Jste ostřílený manažer s obchodnímu zkušenostmi? Chcete pracovat samostatně? Máte dokonce vlastní tým nebo chuť si ho postavit a rovíjet?

Přijďte k nám, postaráme se o Vás i Váš tým – pomůžeme Vám se zázemím, školením, zajistíme Vám prodejní materiály a podpoříme Vás kompletní administrativní podporou. Vy se budete moci plně věnovat obchodu a rozvoji svého týmu.

MAMINKY NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ

Jste doma na rodičovské dovolené, do práce se zatím nechystáte, ale ráda byste si přivydělala? Máte ale obavu, jak to budete časově zvládat, abyste nezanedbávala péči o Vašeho drobečka? I pro Vás má máme řešení. Práce pro společnost Zepter znamená vlastní organizaci času, zahájení práce bez jakýchkoliv vstupních investic a výše výdělku je závislá pouze na Vašem vlastním pracovním a časovém nasazení. To, že práci můžete věnovat méně času však pro nás neznamená, že Vám neposkytneme stejnou podporu jako těm, kteří se práci mohou věnovat naplno.

SENIOŘI

Máte pár let do důchodu nebo už jste v penzi? Jste stále aktivní a rádi byste se ještě něčemu zajímavému věnovali? Chcete smysluplně strávit čas, mít kolem sebe prima kolegy a ještě si vydělat slušné peníze?

Současně ale nechcete přijít o svoji časovou nezávislost? Staňte se členem obchodního týmu! Váš manažer Vás naučí vše potřebné a bude Vám oporou při Vašich pracovních činnostech. Stanete se platným členem týmu a seznámíte se se spoustou zajímavých lidí.

Napište nám, dozvíte se více! Ozvěte se Ivě Mestekové, Manažerce tréninku mestekova@zepter.cz