Plním si své sny

Home / Plním si své sny

Nejdůležitější je výrobek

Když jsem se rozhodoval, jestli začít pracovat pro společnost Zepter, neváhal jsem. S přímým prodejem jsem už měl zkušenost a věděl jsem, co to pro mě znamená. Vyhovuje mi být ohodnocený za výkon, mám tak možnost své příjmy ovlivnit. Ale nejdůležitější pro mě byly výrobky. Jsou účelné, kvalitní a navíc je vždy zajištěný plný servis. Mohu si 100% stát za jejich kvalitou, protože ty nejdůležitější výrobky máme doma a každodenně je používáme – bezkonkurenční Zepter nádobí, systém Vacsy, Mixsy, ale také Bioptron a Medolight, ty používáme každodenně – velice dobře se mi osvědčily po operaci dlaně, ta se rychle zahojila a rehabilitace byla snadnější. Nemohu říct nic jiného než, že Zepter výrobky jsou vynikající pro zdraví.

Plním si své sny

Tahle práce mi navíc dává to, co bych jinde nedostal – jsem stále mezi lidmi, mám obrovskou volnost, dostal jsem možnost splnit si své sny jako jízdu ve formuli v Trenčíně, chodit na rockové koncerty, vidět závody Formule 1, jezdit na dovolenou do zahraničí i v Čechách a na Slovensku. Zkrátka je stále o čem snít a ty sny si plnit.

Pomáhám lidem ke zdravějšímu životu

Můj pracovní týden se skládá z práce v kanceláři, na výjezdech, ale i schůzek přímo u zákazníků. Oslovuji stávající zákazníky i ty nové, zveme je na naše akce. A pak lidem jen ukazuji, jak mohou žít zdravěji a prodloužit si život.

Můj recept na úspěch

Nejjednodušší je učit se od svých manažerů. Ze začátku se stačí dívat, jak a co dělají. Z praxe se člověk naučí nejvíc. Pak je samozřejmě třeba důslednost – příprava na rozhovor se zákazníkem a dotahování prodejních rozhovorů do konce. A nakonec se nebát a dávat si vyšší cíle, plnit je a věřit v sama sebe – že když budu chtít, můžu být ten nejlepší v týmu a třeba i v celém Zepteru. A své znalosti a zkušenosti předávat ve svému týmu dál.

Václav Klement, Manažer ve společnosti Zepter