Posunula jsem se do společnosti úspěšných lidí!

Home / Posunula jsem se do společnosti úspěšných lidí!

“Zepter mě posunul někam, kam bych se jinak nikdy nedostala: do společnosti úspěšných. Navíc jsem si mohla sama řídit a plánovat práci podle sebe a vydělat si přesně tolik, kolik jsem potřebovala.

Osudové setkání

Setkání se společností Zepter bylo pro mě doslova osudovým. Před dvaceti třemi lety jsem totiž jako 36letá matka samoživitelka hledala přivýdělek ke svému stálému zaměstnání a navíc kvůli dlouhodobým zdravotním potížím jsem musela podstoupit operaci páteře. V rámci rekonvalescence jsem se seznámila s účinky přístroje BIOPTRON a tím i se společností Zepter. Přístroj jsem odzkoušela nejen na sobě, ale na celé své rodině s vynikajícími výsledky, a proto jsem sama začala s přesvědčením prodávat to, co mně samotné tolik pomohlo a stále pomáhá.

Mohla jsem konečně zabezpečit rodinu

I když prvních sedm let, tj. od roku 1996 do 2003, představovala práce pro Zepter jen přivýdělek, tak jsem si vždy při pracovní vytíženosti maximálně 60 hodin měsíčně vydělala minimálně 2krát více než v zaměstnání na plný úvazek. Úplně se mi změnil od základu životní styl. Když jsem v roce 1996 u Zepteru začínala, byla jsem máma tří dětí, samoživitelka, která žila od výplaty k výplatě. S prací pro Zepter se to vše změnilo zabezpečila jsem svou rodinu, mohla jsem si dovolit koupit nové auto… Zepter mě posunul někam, kam bych se jinak nikdy nedostala: do společnosti úspěšných. Navíc jsem si mohla sama řídit a plánovat práci podle sebe a vydělat si přesně tolik, kolik jsem potřebovala. Důležitý byl jen stanovený plán prodeje, který jsem musela splnit. V roce 2003 jsem se rozhodla naplno věnovat práci pro Zepter a během dvou let se vypracovala z pozice řadové reprezentantky na regionální obchodní ředitelku. Jako manažer jsem si musela vytvořit svou vlastní skupinu reprezentantů. Začínala jsem úplně od nuly a nyní po šesti letech každodenní usilovné práce mám 42 spolupracovníků, kteří vydělávají minimálně 20 000 měsíčně čistého.

Práce pro Zepter se mi stala radostí a v dobrém slova smyslu posedlostí, kterou jsem „nakazila“ i své nejbližší. Moje sestra, která ztratila po 25 letech své „jisté“ místo celní deklarantky, se během čtyř let vypracovala z řadové reprezentantky na regionální manažerku se zodpovědností za tým 40 lidí.

Sehraný tým je nezbytný

Skvělé výsledky ale nejsou nikdy zásluhou jednotlivce, ale týmu dobře sehraných a motivovaných lidí. Velmi si proto vážím práce každého svého manažera a reprezentanta, protože si velmi dobře uvědomuji, že za svůj úspěch vděčím především jejich dobře odvedené práci. Největší radost mám z toho, když vidím „své reprezentanty“, jak rostou, dosahují vyšších a vyšších postů a jsou hrdí na to, že pracují ve společnosti Zepter International.

Všem novým zájemcům o práci u společnosti Zepter International říkám: „Jestli se chcete mít tak, jak jste se ještě nikdy neměli, tak pojďte lat k nám. Pojďte dělat to, co jste ještě nikdy nedělali. vás naučím vše, co umím, ale vy musíte chtít.“

Marcela Dolanová, Regionální Obchodní ředitelka