Prosím vás, kdo dnes dá práci člověku po padesátce…?

Home / Prosím vás, kdo dnes dá práci člověku po padesátce…?

Může za to VacSy

„Můj manžel pracoval v Zepteru asi 3 roky na vedlejší činnost, když se objevil nový výrobek – Vacsy. Řekl mi, ať to jdu na 3 měsíce zkusit a pak uvidím. Na začátku mi hodně pomohl, stejně jako můj nadřízený manažer. Ale v našem týmu se učíme stále a navzájem, nováčci přináší nové myšlenky a my jim předáváme naše zkušenosti.

Komunikuji ráda

Přímý prodej mi velmi vyhovuje, protože je to nejkulturnější možnost pro klienta, jak může v klidu, v čase který jemu i nám nejlépe vyhovuje, vidět i vyzkoušet výrobek, který se mu líbí. To v běžném obchodě není možné.

Co mě každý den motivuje?

Je také skvělé, že se v týmu může uplatnit opravdu každý šikovný člověk. Jedním z takových byl velmi úspěšný prodejce, později manažer, který dříve pracoval jako dělník v lese. Stejně úspěšná byla paní učitelka v důchodu nebo naopak mladí lidé, kteří přišli na letní brigádu. Nejdůležitější je ochota naučit se vysvětlit a správně předvést výrobek, který ho nadchne na při-jímacím pohovoru nebo na prezentaci tak, že ho chce mít doma. Největší motivací je pro mě spolupráce v týmu a spokojení zákazníci, kteří se za námi opakovaně vracejí. Pomáháme a ukazujeme lidem, že jim naše výrobky přináší to nejcennější, co mají – ZDRAVÍ.”

Růžena Kolodějová, regionální obchodní ředitelka společnosti Zepter