ZAČNĚTE S NÁMI

Home / ZAČNĚTE S NÁMI

Společnost Zepter International nabízí zboží v pěti značkových programech: Home Art, Home Care, Medical, Cosmetic a Luxury.

Kolekce Masterpiece představuje jedinečný patentovaný systém používaný po celém světě pro zdravé, úsporné a rychlé vaření a přípravu jídel i pro bezpečné uchovávání a elegantní servírování potravin. Zepter Home Art kombinuje moudré vize minulosti s technologií budoucnosti.

Domácí a profesionální spotřebiče pro rychlý úklid a čištění. Výrobky programu Home Care jsou určené pro snadný a účinný úklid vaší domácnosti, kterou tak přeměníte na zdravé a bezpečné místo pro Vás i Vaši rodinu.

Program Medical nabízí inovativní zdravotnické přístroje společně s výrobky pro zdraví, které jsou ideálním řešením jak pro preventivní péči, tak pro rekonvalescenční terapii. Tyto výrobky stanovují nové hranice v oblasti péče o zdraví a krásu. Jejich hlavním posláním je zvýšit kvalitu života a zdraví celé rodiny.

Zepter Cosmetic je vědecky vyspělá švýcarská kosmetika založená na aktivních přísadách se zkrášlujícími a léčebnými účinky, které v souladu s misí zdraví a krásy pomohou zmírnit známky stárnutí.

Švýcarské hodinky, šperky, psací potřeby a luxusní kolekce výrobků bytového designu, vyrobené s mimořádnou péčí věnovanou i tomu nejmenšímu detailu, to je program Luxury.